Визначення розміру матеріальної шкоди

Визначення розміру матеріальної шкоди

У сучасній юридичній практиці, особливе місце займають спори про визначення розміру матеріальної шкоди, заподіяної різними неправомірними діями. Сторонами у таких спорах можуть виступати не тільки фізичні та юридичні особи, а й різні державні органи. Матеріальний збиток, завжди виражається в грошовому еквіваленті, тому особа, яка потребує його відшкодування, зобов’язана надати всі необхідні докази, які обґрунтовують його розмір. Для встановлення об’єктивного розміру заподіяної матеріальної шкоди, ми рекомендуємо звернутися до фахівців компанії Expertiza.

Визначення розміру матеріальної шкоди

Стихійні лиха, виникнення серйозних пожеж і надзвичайних ситуацій здатні завдати майну підприємства досить серйозної шкоди. Щоб не оголосити себе банкрутом, необхідно отримати компенсацію за шкоду, яка була заподіяна не з власної вини керівників і працівників. Наша компанія здійснює визначення розміру матеріальної шкоди будь-якого виду в Україні і надає до послуг замовника експертизи кращих фахівців. Ми готові в максимально короткі терміни адекватно оцінити розмір збитків і в звіті експерта будуть відображені точні суми, які необхідні на відновлення майна.

Визначення розміру шкоди, заподіяної підприємству

Кожне підприємство, особливо, якщо мова йде про масштабне виробництво, має досить велику кількість нерухомого та іншого майна. Оцінити збиток, заподіяний, наприклад, пожежею, спровоковою вибухом палива, буває вкрай важко. Але, оскільки керівник може надати всю необхідну документацію, скласти об’єктивне судження про розмір постраждалого майна для грамотного фахівця не складе великих труднощів. Наш працівник уважно вивчить всі папери, надані замовником, і зробить повний огляд постраждалого майна, щоб оцінка була максимально точною.

Визначення розміру шкоди, заподіяної організації

На жаль, організації, що займаються різними видами бізнесу, часом, переживають неприємну ситуацію, коли їх майну було завдано серйозної шкоди. Це можуть бути і форс-мажорні обставини, такі як стихійне лихо, протиправні дії третіх осіб та інші неприємності. Дуже важливо в таких випадках визначити повний матеріальний збиток. Інакше вкрай важко буде отримати відшкодування заподіяної шкоди. Ми часто надаємо послуги експертизи матеріальних збитків організаціям різних форм власності. Зростання популярності нашої компанії говорить про те, що нам довіряють, і ми раді можливості постійно виправдовувати надану довіру.

Терміни та вартість проведення експертизи і оцінки

Термін виконання: від 2 годин.
Ціна: договірна.